Trip 5v1 z Prahy: 4 evropská velkoměsta + Maroko od 3 684 Kč

Popis akce

Vydejte se přes půlku Evropy s batohem na zádech a navštivte i Maroko. Multi-city letenky z Prahy přes Barcelonu, Fez, Madrid, Porto a Milán pořídíte za 3 684 Kč. Trip se skládá ze 6 letenek a je to výsledek kombinace dvou leteckých společností Vuelingu a Ryanairu. V každém městě strávíte 1 – 4 dny podle destinace, délku pobytu v každé z nich si můžete nastavit podle libosti. Příkladový termín: 16.10.– 30.10.2018  cestovní období: říjen, listopad a prosinec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/42-64/any-order/prg-01-09-2018-31-12-2018/bcn-reu-gro-2-5/fez-3-6/pt-2-5/mad-1-5/mxp-bgy-lin-1-2/prg-2-5/" ]

Vyhledejte si parádní trip po Evropě

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat. Také si můžete vyměnit Maroko za Ibizu, Menorcu či Kanárské ostrovy, fantazii se meze nekladou:)
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Fez
Z Fezu si můžete udělat výlet do Casablancy či Rabatu. Pokud si navstavíte více dní v Maroku, můžete podniknout výlet také na Saharu či na nejvyšší horu severní Afriky Džabal Tubkal. Navštivit můžete také slavné letovisko Agadir. [caption id="attachment_5734" align="aligncenter" width="462"] Nasalune / Pixabay[/caption]
Madrid
V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století, Plaza de Cibeles a Plaza Mayor. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

By: Dimitry B.

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 
Barceloně se ubytujete od 1200 Kč, v Maroku seženete ubytování od 400 Kč, Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc, v Portu od 600 Kč na noc a v Bergamu kolem tisícovky.Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 640 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz