Trip: Barcelona, Los Angeles, Island a Londýn za 11 798 Kč

Popis akce

Zkombinujte romatickou Barcelonu, západ USA , úchvatnou islandskou přírodu a Londýn v jednom velkém letním dobrodružství už od 11 798 Kč. Multi- city letenky přes 4 destinace pořídíte z Prahy a zpět za zmíněných 11 798 Kč. Poletíte však pouze s příručním zavazadlem. Příkladový termín: 25.4. – 19.5.2018   cestovní období: duben a květen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/25-64/any-order/prg-01-04-2018-31-08-2018/lax-5-14/is-4-8/bcn-2-5/bgy-lgw-stn-mxp-ltn-lhr-lcy-lin-edi-1-3/prg-2-5/" ] 

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat. Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Los Angeles LA je skvělým začátečním bodem na prozkoumání všech krás západního pobřeží USA. Vydejte se po známé Road 1 podél pobřeží, navštívit Malibu, Santu Barbaru, Monterrey a  McWay Falls  a následně do San Francisca. zpět přes Lake Tahoe do NP Yosemite, dále přes Sekvoje do Las Vegas, odkud by neměl chybět výlet k Hoover Dam a Grand Canyonu. Dále k Bryce Canyonu přes Zion NP. Pro odvážlivce je možná trasa přesNP Arches, který by neměl chybět na seznamu míst ze Západu USA, ale cesta do národního parku je zdlouhavá. Nezapomeňte si koupit kartu do národních parků, tzv.Annual Pass koupit si jí můžete od čechů na různých fórech kolem 800 Kč nebo novou za 80 dolarů. Island Navštivte Zlatý trojuhelník (Gulfoss, Strokkur a Thingvellir), nezapomeňte na nádhernou lagunu  Jökulsárlón, udělejte zastávku v malém městečku Akureyri,  dále navštivte Duhové hory Landmannalaugar, ledovec Vatnajökull a spoustu nádherných vodopádů jako jsou Seljalandsfoss, Detifoss a Skogafoss. Výlet zakončete v Modré laguně.

12019 / Pixabay

Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

UbytováníBarceloně pořídíte ubytování od 1 400 Kč, ubytování v Los Angeles se dá sehnat od 1 500 Kč a na Islandu pořídíte ubytování od 1 900 Kč.  V Londýně seženete ubytování od 1 400 kč. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz