Trip na konci léta: Londýn + Verona + Mallorca od 2 189 Kč

Popis akce

Zaleťte si na konci léta na trip po Evropě! První zastávkou bude Londýn, poté Verona, následně se podíváte na Mallorcu. Během tripu navštívíte 3 destinace a multi-city letenky z Pardubic či Prahy s příletem do Vídně pořídíte od 2 189 Kč. V každé destinaci můžete strávit jiný počet dní – podle vlastních preferencí. Příkladový termín: 25.9.– 4.10. 2018   cestovní období: září či říjen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-10/any-order/cz-22-07-2018-30-09-2018/pmi-bud-4-6/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/vrn-2-5/cz-vie-2-5/" ]

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě. Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Verona Verona leží v Severní Itálii a hned po Benátkách je druhé největší město v regionu. Centrum Verony je zařazeno na seznam UNESCO a  naleznete zde nejen známý Juliin dům s balkónem, ale také např. Arena di Verona – amfiteátr či Castel Vecchio, pevnost ze 14. století. Zajet také můžete k 30 km vzdálenému jezeru Lago di Garda.

Altioe / Pixabay

Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi. Ubytování Ubytování v jednotlivých destinací vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com  nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz