Trip na léto: Basilej + Chorvatsko + Milán za 1 968 Kč

Popis akce

Spojte letní dovolenou v Chorvatsku s návštěvou Basileje a Milána k dosažení super ceny na léto. Zpáteční letenky z Prahy přes Basilej do Chorvatska (Zadar, Dubrovník nebo Split) a zpět se zastávkou v Miláně pořídíte na léto za 1 968 Kč. V Basileji a Miláně zůstanete 1-2 dny, v Chorvatsku pak 5 - 9 dní.   Příkladový termín: 20.8. – 29.8. 2018  cestovní období: červen – září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/27-63/any-order/prg-01-07-2018-31-08-2018/hr-4-9/blq-fco-cia-bgy-mxp-lin-1-2/nap-bsl-1-2/prg-2-5/" ]

Vybrat si za podobnou cenu můžete také na cestě tam jen let s krátkým přestupem do Chorvatska, zpět pak  s 1-2 denní zastávkou v Miláně. Přiletět můžete do Zadaru, Split nebo Dubrovníku. Záleží na vás, jakou chorvatskou destinaci si vyberete ?  Pokud byste se chtěli zdržet v Chorvatku na delší dobu, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Basilej  Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií. [caption id="attachment_5626" align="aligncenter" width="531"] hpgruesen / Pixabay[/caption] Chorvatsko Chorvatsko je rozmanitá země – má krásné pláže, památky a malebná městečka.  Ať už poletíte jen na relaxační dovolenou nebo za památkami, v Chorvatsku si najdete své. Nenechte si uniknout historickou metropoli Záhřeb, malebné staré město Dubrovník, písečné pláže na ostrově Rab, krasová oblast v národním parku Krka, Plitvická jezera a nebo pohoří  Velebit.

By: Arnie Papp

Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování Ubytování se v jednotlivých městech liší, nicméně cena se pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Ubytování v Chorvatsku se pohybuje od 800 Kč (2 os./noc). Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz