Trip na léto: Milán, Chorvatsko a Benátky za 2 953 Kč

Popis akce

Spojte letní dovolenou v Chorvatsku s návštěvou Milána a Benátek. Zpáteční letenky z Prahy přes Milán do Chorvatska (Zadar, Dubrovník nebo Split) a zpět přes Benátky pořídíte na léto za 2 953 Kč. V Miláně a Benátkách zůstanete 1-2 dny.  Příkladový termín: 22.7. - 30.7. 2018  cestovní období: červen - září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/2/4-11/any-order/prg-01-07-2018-31-08-2018/hr-4-9/mxp-bgy-lin-1-2/vce-tsf-1-2/prg-2-5/" ]

Vybrat si za podobnou cenu můžete také na cestě tam  jen let s krátkým přestupem do Chorvatska, zpět pak  s 1-2 denní zastávkou v Miláně. Přiletět můžete do Zadaru, Split nebo Dubrovníku. Záleží na vás, jakou chorvatskou destinaci si vyberete :)  Pokud byste se chtěli zdržet v Chorvatku na delší dobu, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. 1.zastávka: Milán Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Chorvatsko Chorvatsko je rozmanitá země - má krásné pláže, památky a malebná městečka.  Ať už poletíte jen na relaxační dovolenou nebo za památkami, v Chorvatsku si najdete své. Nenechte si uniknout historickou metropoli Záhřeb, malebné staré město Dubrovník, písečné pláže na ostrově Rab, krasová oblast v národním parku Krka, Plitvická jezera a nebo pohoří  Velebit. [caption id="attachment_5444" align="aligncenter" width="462"] By: Arnie Papp[/caption] 3.zastávka: Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

Ubytování Ubytování se v jednotlivých městech liší, nicméně cena se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby. Ubytování v Chorvatsku se pohybuje od 800 Kč (2 os./noc). Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz