Trip na prázdniny: Malaga + Barcelona + Menorca za 3 652 Kč

Popis akce

Zaleťte si o prázdninách na trip po Evropě a navštivte 3 španělské destinace během 13 dní. Multi-city letenky vás vyjdou na 3 652 Kč. Podíváte se do Malagy, Barcelony a na ostrov Menorca. Poletíte z Katowic a vrátíte se zpět do Berlína. V každé destinaci strávíte 3 - 4 dny. Příkladový termín:  22.7. – 4.8. 2018   cestovní období: červen - září Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/32-64/any-order/cz-wro-ktw-vie-01-06-2018-31-08-2018/-2-5/mah-3-6/bcn-2-5/cz-wro-ktw-txl-sxf-vie-2-5/" ]
Malaga
Španělská Malaga je jedním z nejstarších přístavů ve Středomoří. Najdete zde nejen řadu historických památek, ale také dechberoucí pláže. Určitě neminete Alcazaba de Málaga – starý maurský hrad, místní katedrálu a také vyjděte na Castillo de Gibralfaro  – odkud je nádherný výhled na město a přístav.

Pexels / Pixabay

Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. [caption id="attachment_1643" align="aligncenter" width="536"] JoaquinAranoa / Pixabay[/caption]
Menorca
Menorca je druhý největší ostrov Baleárských ostrovů. Nabízí krásné pláže se skalnatými útesy, zhruba polovina území Menorcy je přírodní rezervací a u pláží často potkáte krásné suchozemské želvy. Nejnavštěvovanější pláží na ostrově je Son Bou, která je více než 2 km dlouhá. Zavítejte také do hlavního města Mahón s nádherný přístavem či do Ciutadely s palácy, které patří ke skvostům menorské architektury. [caption id="attachment_8896" align="aligncenter" width="500"] By: Tobias Mueller[/caption] Ubytování V Malaze se ubytování pohybuje od 1 200 Kč,  v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč a na Menorce se ubytování pohybuje od 1 700 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz