Trip na začátek léta: 4 velkoměsta za 3 386 Kč

Popis akce

Zaleťte si z paradní trip po Evropě! Navštívíte 4 velkoměsta a veškeré letenky s příletem zpět do Prahy Vás vyjdou na 3 386 Kč. První zastávkou bude Brusel, poté Barcelona, následně navštívíte Řím a poslední zastávkou bude Budapešť. Příkladový termín: 23.6. – 5.7. 2018  cestovní období: květen – červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/21-64/any-order/cz-01-05-2018-31-08-2018/bru-agp-crl-nap-1-3/pmi-bcn-ibz-3-4/blq-bud-2-3/fco-cia-2-5/cz-2-5/" ]

Pokud byste chtěli strávit v dané destinaci jiný počet dní, vyzkoušejte vyhledávač eurotripů Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek. Brusel Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Řím V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka. Budapešť Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení. Ubytování V Bruselu seženete ubytování od 1 200 kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč v Římě se ubytujete  za 1 200 Kč a v Budapešti od 800 Kč na noc/ 2 os. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz