Trip po Evropě: 6 velkoměst najednou za 3 747 Kč

Popis akce

Naplánuj si trip po Evropě a poznej nejhezčí města Evropy na jeden zátah. Veškeré letenky z Prahy a zpět do Pardubic přes 6 měst seženeš za 3 747 Kč. Vezmi kámoše, sbal batoh a užij si dobrodružství po Evropě! Na tripu navštívíš města jako je Milán, Barcelona, Porto, Lisabon, Madrid a Londýn.  Příkladový termín:    5.6. – 21.6. 2018  cestovní období: duben - červen Termíny na  prázdniny jsou cca o 1 200 Kč dražší.

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/1/27-64/any-order/prg-01-06-2018-31-08-2018/es-2-4/opo-lis-1-3/pt-2-4/es-2-3/gb-1-3/cz-2-5/" ]

Tenhle trip je jen ukázkou, že si levně můžete poskládat jakýkoliv trip po Evropě. Přejděte na vyhledávač Flightics a navolte si Vaše oblíbená města, spolu s dobou pobytu a vyhledávač Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek. 1.zastávka: Milán Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Cesta Vás vyjde na 5 euro s TerraVision.

delgrangeeric5 / Pixabay

2.  zastávka: Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně se změnili podmínky pro vstup po parku Guell, nyní Vás sem nepustí bez lístku. Vstupné je 8 euro, a nejlépe uděláte když si ho zakoupíte online. 3. zastávka: Porto Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži. 4. zastávka: Lisabon Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium). 5. zastávka: Madrid V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a Plaza Mayor.Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

By: Dimitry B.

6. zastávka: Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování  Ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, v Barceloně se pohybuje kolem 1200 Kč , v  Lisabonu a Portu se ubytujete  od 600 Kč, v Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování v Londýně Vás na 2 noci vyjde na 1990 kč/ os. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz