Trip po Evropě: 8 velkoměst za 4 123 Kč

Popis akce

Pokud chcete prozkoumat Evropu křížem krážem, můžete se proletět a poznat tak nejlepší města v Evropě za super cenu. Zpáteční letenky z Prahy a zpět do Prahy přes Milán, Barcelonu, Porto, Manchester, Dublin, Brusel, Budapešť a Řím pořídíte za 4 123 Kč.  Během 19 dní tak poznáte 8 evropských metropolí. Příkladový termín: 11.1. – 30.1.2018  REZERVACEPokud byste preferovali “klidnější trip” a navštívili třeba jen 3 velkoměsta v Evropě za super cenu – vyzkoušej náš vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek. Milán Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Barcelona  Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně budete mít čas cca 2 dny.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Porto  Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži. V Portu strávíte necelé 3 dny. Manchester Fotbaloví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít prohlídku známého Old Trafford, další atrakcí je zámek Castlefield, Manchesterskou katedrálu,  zdejší muzeum vědy a techniky a největší park v Evropě –Heaton Park. V Manchesteru strávíte opět 2 dny.

By: Mike Kniec

Dublin Dublin je hlavní město Irska, kde strávíte necelé 2 dny. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO
Gigglekid / Pixabay

Gigglekid / Pixabay

 Brusel V Bruselu strávíte jeden celý den. Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.
76640 / Pixabay

76640 / Pixabay

Budapešť Pro nádherný výhled na Bupadešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy 24 hodin, od doby prvního označení. Poslední zastávka – Řím Pokud budete mít ještě sílu a dost energie, nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádhernýAndělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra.  Na Řím budete mít 2 dny. Ubytování  Ubytování v centru Milána vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč, ubytování v Barceloně pořídíte od 1 350 Kč , v Portu pak od 800 Kč. V Manchesteru se ubytování pohybuje od 1 400 Kč, v Bruselu kolem 1 400 Kč, v Budapešti seženete za 600 Kč a v Římě se ubytujete za 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využít můžete Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. Upozornění: Tento článek je spíše pro blázny a pro inspiraci na další léto ? Sami jsme zvládli 4 města v Evropě za týden, včetně spaní na letištích a měli jsme toho plné zuby ?

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz