Trip po Evropě z Prahy: Paříž ?? + Porto ?? + Brusel ?? od 2 123 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě z Prahy! Navštivte Paříž, Porto a Brusel během jednoho výletu z Prahy díky kombinaci levných letenek. V každém městě strávíte 1 – 4 dny. Za multi-city letenky z Prahy a zpět zaplatíte od 2 123 Kč. Příkladový termín: 17.5. – 28.5.2019    cestovní období: květen a červen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-04-2019_31-08-2019/prg/opo/2-5/0/ory-cdg-bva/2-5/1/bru-crl/1-3/1/prg?maxStop=0&minStopLength=31&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné letenky na trip po Evropě z Prahy či okolí

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.coma sestav si parádní trip po Evropě!

Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování
V  Paříži se ubytujete od 1 400 Kč, v Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč a v Bruselu seženete ubytování od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz