Trip po evropských městech z Prahy za 2 654 Kč

Popis akce

Pokud chcete utéct z předvánočního stresu a vychutnat si vánoční atmosféru v evropských velkoměstech, tenhle tip je přesně pro Vás.  Zpáteční letenky z Prahy Vás vyjdou na 2 654 Kč. Navštívíte Amsterdam, následně Londýn a poslední zastávkou bude romantická Paříž. Tenhle parádní trip po Evropě můžete zažít s leteckou společností Easyjet. Příkladový termín : 7. – 14.12.2016    2 654 Kč  EASYJET nebo Flightics.comeurotripeasy Co navštívit v Amsterdamu Projděte si uličky lásky, coffee shopy a mnoho dalšího. Využijte šanci a poznejte Amsterdam na vlastní kůži! Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh je jediný plovoucí trh v Evropě, je zde k dostání všechno, počínaje tulipánovými cibulemi, přes sušené palmové listy a mohutné kytice květin. Plavba po kanálech– Pro tyto účely je vhodné využít Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur Anne Frank house– amsterdamské muzeum. Je věnované židovské dívce, která žila v období druhé světové války. Vstup: 7,5 eur Vondelpark-nejpopulárnější park v Nizozemsku, do kterého se ročně podívá přibližně 10 milionů návštěvníků. V jeho blízkosti se nachází Rijksmuseum-vlastní nejrozsáhlejší sbírku uměleckých děl v Nizozemí. K vidění je tu Rembrandtova „Noční hlídka“ vstup: 9 eur
  [caption id="attachment_3933" align="aligncenter" width="640"] ernestovdp / Pixabay[/caption]
Co navštívit v Londýně V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
[caption id="attachment_1268" align="aligncenter" width="500"] By: Jamie McCaffrey[/caption]

Co navštívit v Paříži K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady.
[caption id="attachment_5126" align="aligncenter" width="465"] uroburos / Pixabay[/caption]
Ubytování  Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč.V Londýněseženete ubytování za 1800 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování poblíž centra PařížeVás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč. Napište nám do komentářů, jaká města byste chtěli navštívit. Rádi Vám sestavíme trip na míru :)

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz