Trip po Francii z Prahy: Toulouse + Nice + Paříž za 3 405 Kč

Popis akce

Zaleťte si na podzim do Francie! Navštivte Toulouse, poté zavítejte do Nice a nakonec se zastavte v Paříži. Do 3 francouzských měst poletíte z Prahy. Multi-city letenky na trip po Francii z Prahy pořídíte za 3 405 Kč.

Příkladový termín: 29.11. – 8.12. 2019    cestovní období: říjen, listopad a prosinecTrip po Francii z Prahy [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/21-09-2019_30-11-2019/prg/nce/2-5/0/tls-ccf-mpl-mrs-bzr-fni-puf-gnb-egc-biq-lys-dle-lde/2-4/0/ory-bva-cdg/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=24&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si svůj vlastní trip po Francii z Prahy Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná francouzská města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip nejen po Francii!
Toulouse
Toulouse ležící na řece Garonne a je čtvrté největší město Francie. Díky budovám z červeno-růžových cihel je město přezdíváno Ville Rose – Růžové město.  Zajděte na Place du Capitole, projděte se podél zeleného vodního kanálu Canal du Midi či k Bazilice sv. Sernina zapsanou na seznamu UNESCO. Neminete také katedrálu St-Étienne, která kombinuje několik stavebních slohů. Zajít potom také můžete do Cité de l´Espace (Vesmírné město) či do továrny Airbus.

schiegg / Pixabay

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování
V Toulouse seženete ubytování kolem 1 100 Kč, v Nice kolem 950 Kč a v Paříži pakkolem 1 500 Kč na noc pro 2 osobyUbytování hledejte na booking.com s 10% slevounebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz