Velikonoční trip: Neapol + Benátky za 3 512 Kč

Popis akce

Pokud byste chtěli využít volna o Velikonocích k objevování Evropy a hledáte letenky na poslední chvíli, mohl by se Vám líbit tento trip. Navštívíte 2 velkoměsta v Evropě během prodlouženého víkendu a poletíte do Neapole a poté Benátek. Cena letenek je 3 512 Kč. Odlétá se ve čtvrtek a vrátíte se v neděli odpoledne. Termín: 29.3. - 1.4. 2018                    další tripy na Velikonoční volno: Vyhledat

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/30-64/any-order/cz-wro-ktw-29-03-2018-30-03-2018/gb-it-1-2/it-1-2/cz-2-5/" ] 

 NEAPOL  V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

BENÁTKY Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

UbytováníNeapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč a v centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz