Letenky na víkend v Manchesteru z Prahy od 1 095 Kč

Popis akce

Zažijte jarní či letní prodloužený víkend v Manchesteru! Letenky na víkend v Manchesteru z Prahy pořídíte od 1 095 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí večer. Naplánujte si nevšední prodloužený víkend v anglické metropoli! Příkladový termín: 13. – 16.3. 2020  cestovní období: březen a červenvíkend v Manchesteru z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/01-03-2020_31-07-2020/prg/man" ]

Vyhledejte si levné prodloužené víkendy  Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek na prodloužený víkend (pátek – neděli či pondělí) do jakéhokoliv evropského města. Manchester Fotbaloví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít prohlídku známého Old Trafford, další atrakcí je zámek Castlefield, Manchesterskou katedrálu,  zdejší muzeum vědy a techniky a největší park v Evropě –Heaton Park. V Manchesteru strávíte  necelé 2 dny.
By: Mike Kniec

By: Mike Kniec

Ubytování V Manchesteru se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Vyhledejte si ubytování na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz