Víkendové letenky do Bologni z Vídně za 978 Kč

Popis akce

Vydejte se během jara či léta do hlavního města regionu Emilia-Romagna – do Bologni. Víkendové letenky do Bologni seženete z Vídně za 978 Kč. Letenky na prodloužený víkend seženete od soboty do pondělí. Vydejte se do italské metropole na pár dní! Příkladový termín: 20. – 22.6.2020  cestovní období: duben, květen, červenVíkendové letenky do Bologni

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/01-03-2020_30-06-2020/vie/blq" ]

Vyhledejte si levné letenky do Itálie Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Bologna Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
V Bologni se ubytování pohybuje od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz