Víkendové letenky na Kypr z Vídně od 885 Kč

Popis akce

Zaleťte si během zimního víkendu na Kypr! Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Víkendové letenky na Kypr seženete z Vídně od 885 Kč. Na Kypru je v zimě kolem 18 stupňů Celsia, ideální pro poznávání ostrova. Příkladový termín: 31.1. – 3.2. 2020  cestovní období: leden a únorVíkendové letenky na Kypr

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/05-11-2019_31-05-2020/vie/lca" ]

Kypr Kypr je krásný ostrov s mnoha nádhernými plážemi např. pláž Nissi a pohořím Troodos, kde leží nejvyšší hora Kypru – Olympos. Mezi památky na Kypru, které stojí za návštěvu jsou hrady, např. Limassolský hrad ze 13. století, kláštěry a vinice. V bývalém hlavním městě Paphos najdete také proslulé Královské hrobky – komplex katakomb z helenistického období.

By: dronepicr

Ubytování
Ubytování na Kypru je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 600 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.
Autopůjčovny
Kypr je ostrov s dobrou infrastrukturou, což láká k vyjížďkám po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz