Zářijový španělský trip 2v1 z Prahy za 2 012 Kč

Popis akce

Využijte zajímavé nabídky a navštivte na konci léta 2 španělské destinace v jednom tripu. Během jedné cesty navštívíte Mallorku a poté Barcelonu. Multi-city letenky na zářijový španělský trip 2v1 z Prahy pořídíte od 2 012 Kč! Příkladový termín: 15.9. – 22.9. 2020  cestovní období: konec srpna, záříZářijový španělský trip 2v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/18-07-2020_20-09-2020/prg/pmi/2-12/1/bcn-gro-reu/2-5/1/prg?maxStop=0" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky  Pokud byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si multi-city letenky podle svých představ přes vyhledávač Flightics.
1. Zastávka (Mallorca)
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
2. Zastávka (Barcelona)
Španělské město Barcelona, hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz