Zimní letenky do Valencie z Vídně od 530 Kč

Popis akce

Navštivte 3. největší město ve Španělsku – Valencii! Zimní letenky do Valencie z Vídně pořídíte během zimy od 530 Kč. Pár termínů je dostupných i na prodloužený víkend. Naplánujte si zimní návštěvu Valencie! Příkladový termín: 15. – 20.1. 2020   cestovní období: leden a únor

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/08-12-2019_24-04-2020/vie/vlc/2-6?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar (Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Pobřeží pomerančového květu nebo- li  Costa del Azahar vybízí k návštěvě nádherných míst i v okolí – např. Peñíscola. Nenechte si ujít nádhernou přírodu a pláže s jemným pískem.

[maxbutton id="1" url="https://obletsvet.cz/valencie/" text="Průvodce" ]

Ubytování Ubytování ve Valencii se pohybuje kolem 900 Kč i se snídaní. Nabídky naleznete na booking.com a také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz