Zimní multi-city letenky z Prahy: Bologna + Barcelona za 1 411 Kč

Popis akce

Zaleťte si v zimě do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte italské město Bologna a také Barcelonu. Zimní multi-city letenky z Prahy koupíte za 1 411 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  2– 4 celé dny, dobu pobytu si však můžete nastavit podle sebe. Příkladový termín: 24. – 29.1.2019      cestovní období: prosinec a leden 2019

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-12-2018_30-04-2019/cz/blq/1-3/0/bcn-gro-reu/2-5/0/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si zimní multi-city letenky z Prahy

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Bologna Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování
Bologni pořídíte ubytování od 1 400 Kč a v centru Barcelony vychází ubytování na 1 noc pro dvě osobyna 1 600 Kč . Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!  

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz