Zimní multi-city trip 2v1 z Prahy: Brusel + Barcelona za 845 Kč

Popis akce

Zaleťte si na zimní multi-city trip z Prahy za super cenu! Navštivíte 2 destinace v Evropě – Brusel a Barcelonu během jednoho týdne. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy za 845 Kč.  V každém městě můžete strávit 1 – 4 dny, záleží na vás kolik dní chcete v každé destinaci strávit. Příkladový termín: 8. – 16.1.2019  cestovní období: leden a únor

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/04-12-2018_28-02-2019/prg/bru-crl/2-5/1/bcn/2-5/1/prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledej si svůj zimní multi-city trip z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Barcelona 
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování
Ubytování v centru Bruselu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz