Zimní multi-city z Prahy: Barcelona + Lanzarote + Milán od 2 653 Kč

Popis akce

Vydejte se do 2 velkoměst a zároveň na Kanárské ostrovy! Navštívíte Barcelonu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Lanzarote a nakonec se podíváte do Milána. Letenky na zimní multi-city z Prahy koupíte za 2 653 Kč.  Příkladový termín: 3.2. – 13.2.2020  cestovní obodobí: prosinec, leden a únorzimní multi-city z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/26-10-2019_29-03-2020/prg/ace/5-12/0/mxp/1-3/1/bcn/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=27&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si letenky na zimní multi-city z Prahy či okolí Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Lanzarote
Lanzarote nebo-li Ohňový ostrov je čtvrtý největší ostrov Kanárských ostrovů. Celý ostrov je prohlášen za biosférickou rezervaci UNESCO. Vydejte se do Ohňových hor (Montaňas del Fuego), kde se nachází národní park Timanfaya se sopečnými útvary a měsíční krajinou.Nejkrásnější pláže ostrova najdete v chráněné oblasti Playas de Papagayo a za černým lávovým pískem se vydejte na pláž Playa Quemada.

RoyBuri / Pixabay

Co navštívit v Miláně
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 
Barceloně a na ostrově Lanzarote se ubytujete od 1 400 Kč a v Miláně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz