Zimní trip 4v1 z Prahy: 4 destinace najednou od 2 239 Kč

Popis akce

Vydejte se na mimo sezónu na trip po Evropě! Během 15 dní navštívíte Madrid, poznáte krásy ostrova Mallorca, projdete si nádhernou Valencii a zastavíte se v Apulii – v Bari. Letenky na zimní trip 4v1 z Prahy pořídíte za 2 239 Kč. Příkladový termín: 20.1. – 4.2. 2020  cestovní období: leden, únorZimní trip 4v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-11-2019_31-03-2020/prg/vlc/2-5/0/mad/1-4/0/bri/2-5/0/es/2-5/0/prg?maxStop=0" ]

 Madrid V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století, Plaza de Cibeles a Plaza Mayor. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

By: Dimitry B.

 Mallorca
Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.
Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar (Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Bari
Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette.  Ubytování v jednotlivých destinacích:  V centru Madridu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč, na Mallorce od 950 Kč,  ve Valencii seženete ubytování kolem 900 Kč a v Bari pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 100 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 996 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz