Levné zpáteční letenky do Valencie ?? z Vídně od 1 159 Kč

Popis akce

Navštivte 3. největší město ve Španělsku – Valencii, historické centrum Valencie spolu s městěm umění a věd Vás určitě okouzlí. Levné zpáteční letenky do Valencie pořídíte z Vídně od 1 159 Kč. Naplánujte si jarní/letní návštěvu Valencie! Příkladový termín: 8. – 10.4. 2019   cestovní období: duben a květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/01-03-2019_30-06-2019/vie/bio-vlc/2-5?maxStop=0" window="new" ]

Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar (Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Pobřeží pomerančového květu nebo- li  Costa del Azahar vybízí k návštěvě nádherných míst i v okolí – např. Peñíscola. Nenechte si ujít nádhernou přírodu a pláže s jemným pískem.

[maxbutton id="1" url="https://obletsvet.cz/valencie/" text="Průvodce" ]

Ubytování Ubytování ve Valencii se pohybuje kolem 900 Kč i se snídaní. Nabídky naleznete na booking.com a také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz