Rýžová políčka, posvátné chrámy a nádherné pláže. To všechno naleznete na Bali!  Zpáteční letenky z Prahy do Denpasaru na Bali za 11 990 Kč. Skvělá cena pro ty z Vás, kteří chtějí poznat tento “kouzelný ” ostrov. Letět můžete od listopadu 2016 do července 2017.

Příkladový termín : 18.1..-31.1.2017  Rezervace ( přehled termínů)bali-letenky

Co vidět na Bali

Jak už bylo zmíněno na Bali najdete rýžová políčka, posvátné chrámy či nádherné pláže. Od každého si řekneme , co stojí za vidění. Mezi největší chrám na Bali patří Besakih,který byste si neměli nechat ujít. Hezké rýžové terasy jsou poblíž Ubudu, vTegalalangu. Zajet také můžete na sopku Mt Batur. Za krásnými plážemi můžete zajet na Gili Islands.

Při Vašem pobytu na Bali doporučuji Ubud, kam se dostanete za 60 000 Rp. z Kuty. V Kutě se zdržujte minimum času a dejte si pozor na místní směnárny,  které “ oškubávají“ turisty. Nejlepší způsob jak si projet zajímavosti,  je půjčit si motorku. Půjčovné se pohybuje kolem 200 Kč na den.

Víza 

V Indonésii můžete pobývat 30 dní na platný cestovní pas.

Ubytování 

Ubytování v Kutě či Ubudu seženete kolem 250 Kč na noc za osobu.  Více info na  Booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč