Další povedená akce od Cebu Pacific Airlines. Dnes si můžete pořídit letenku z Dubaje do Manily za necelých 142 AED = cca 950 Kč. Pro cestování mezi ostrovy na Filipínách doporučuji vyhledat další promo letenky z Manily na Palawan či Cebu. Letenky mezi ostrovy vychází s promo akcí na necelých 97 kč.
Termíny jsou od července 2016 až do března 2017. REZERVACEcebupaci

Letenku v akci z Prahy do Dubaje pořídíte u Smartwings nebo FlyDubai za cenu okolo 4000 Kč.

Co vidět na Filipínách
Nejčastěji se z Manily létá na Cebu či Palawan. Obě místa mají co nabídnout :)Z Manily můžete také lětět na letiště Caticlan poblíž proslulé pláže Boracay.
Pokud využijete letenku do Cebu můžete se pak vydat trajektem na ostrov Bohol a navštívit čokoládové hory či pokračovat na ostrov Malapascua,Bantayan či na Kamotské ostrovy. Z Boholu je nově otevřen také trajekt na ostrov Camiguin, který je sopečného původu a dá se objet na skútru za necelou hodinu. Nicméně má svoje kouzlo a nádhernou přírodu.
Pokud si vyberete Palawan, přiletíte do města Puerto Princessa, odkud se můžete vydat do turistického ráje El Nida autobusem. Cesta však trvá minimálně 6 hodin.Lístek na autobus stojí cca 600 PHP. Z El Nida můžete následně podnikat výlety katamaránem. Za pronájem se platí cca 1200 PHP na den. Záleží ale také na Vaší taktice smlouvání 🙂

Pro inspiraci se podívejte na Top místa, která byste si neměli nechat ujít!

Ubytování na Filipínách
Samozřejmě se liší od turisticky atraktivní lokality, nicméně ceny se pohybují od 250 Kč/ noc. Pro Filipíny je možná více výběru na AGODA, mrkněte i na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%!