Zaleťte si do Londýna, Edinburghu a Dublinu z Prahy. Multi-city letenky na červnový Eurotrip 3v1 z Prahy koupíte od 2 524 Kč. Vydejte se s přáteli na trip po 3 evropských velkoměstech.

Příkladový termín: 2.6. – 10.6. 2020 cestovní období: červenČervnový Eurotrip 3v1

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky na červnový Eurotrip 3v1

Kominacím se meze nekladou. Místo Dublinu si můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu, Belfastu, Ženevy či Basileje – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

2. Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3.30 eur. Do centra jezdí autobus č. 16. Průvodce

Gigglekid / Pixabay

Zavazadla

Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za Priority pass u Ryanairu. Od 1.11. se mění podmínky a v ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.