Procestujte Britské ostrovy během června! Navštívíte 3 velkoměsta na jeden zátah, nejdříve poletíte do Edinburghu, následně navštívíte hlavní město Irska – Dublin a poslední zastávkou bude Londýn či poletíte v opačném pořadí. Letenky na červnový trip 3v1 z Prahy s návratem do Pardubic zakoupíte od 2 244 Kč.

Příkladový termín: 11. – 20.6. 2019 cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si svůj vlastní letní trip

Kominacím se meze nekladou. Místo Londýna můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu či Liverpoolu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3.30 eur. Do centra jezdí autobus č. 16. Průvodce

Gigglekid / Pixabay

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Edinburghu se pohybuje od 1 400 Kč , v Dublinu se ubytujete od 1 200 Kč  a poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. Ubytování v hostelu pak vyjde na 500 Kč na noc.

Zavazadla

Od 1.11. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 180 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.