Vydejte se na parádní výlet do 2 velkoměst Evropy najednou! Navštívíte Milán a Neapol během jednoho týdne a multi-city letenky na jarní eurotrip 2v1 z Prahy během jara koupíte od 1 494 Kč.

Příkladový termín: 14. – 18.3. 2020     cestovní období: březen, dubenEurotrip 2v1 z Prahy během jara

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na jarní Eurotrip 2v1 z Prahy během jara

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování 

V Miláně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč a v Neapoli se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji od 1 300 Kč.Ubytování v hostelu vyjde na 400 Kč na noc. hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 996 Kč!