Zaleťte si na trip 2v1 z Prahy během podzimu! Procestujete 2 destinace v Evropě – Barcelonu a Paříž za super cenu. Multi-city letenky na Eurotrip 2v1 z Prahy pořídíte od 1 888 Kč. 

Příkladový termín: 19.11. – 25. 11. 2019  cestovní období: listopadEurotrip 2v1 z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný Eurotrip 2v1 z Prahy

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Cesta z letiště Orly do centra Paříže

Z letiště Orly do centra Paříže se dostanete autobusem či Orlyvalem. Autobusem se do centra dostanete č. 183 a 285, které vás zavezou ke stanici metra Porte de Choisy. Cesta trvá přibližně 40 minut a jízdenka stojí 3,40 eur. Využít můžete také Orlyval, tato linka je rychlejší a spojuje letiště Orly se stanicí Antony na lince RER B a stojí 7,40 eur.

Cesta z centra Paříže na letiště Beauvais

Na letiště Beauvais se dostanete shuttle busem. Cesta trvá přibližně 1 hodinu a 15 minut a jízdenka stojí 14 eur. Zakoupení lístků ZDE

Ubytování

Ubytování v Barceloně se pohybuje od 1 400 Kč a v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 996 Kč.