Během letních měsíců můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak známá města v Evropě během 11 dní. Multi-city letenky z Prahy se zastávkou v Miláně, Paříži a Amsterdamu vás budou dohromady stát 3 1 70 Kč.

Příkladový termín:  13.6.  – 23.6. 2018 cestovní období: červen + srpen ( o cca 500 Kč dráž)

VÍCE TERMÍNŮ

Co navštívit v Miláně

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Co navštívit v Paříži

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Miláně seženete ubytování za 1 200 Kč  pro dva na jednu noc,  ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.