Spojte dovolenou na Mallorce se zastávkou v Barceloně a v Miláně. Letenky na Eurotrip 3v1 na  konci léta pořídíte od 2 049 Kč. Na Mallorce můžete zůstat podle libosti 35, 7 nebo 14 dní – v Barceloně a Miláně se pak můžete zastavit na 1 – 5 dní. Poletíte z Berlína a vrátíte se do Prahy.

Příkladový termín: 22.9. – 8.10. 2019 cestovní období:  konec srpna, září, říjenEurotrip 3v1 na konci léta

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní Eurotrip 3v1 na konci léta

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?

 Mallorca

Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 7 dní na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Na Mallorce seženete apartmány kolem 1 200 Kč na noc/ 2 osoby, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

Vybírejte kombinace EasyJetu a Vuelingu, v ceně máte zavazadlo o rozměrech: 55 x 40 x 20 cm. U letecké společnosti Ryanair máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech: 40 x 25 x 20 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 280 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.