Zaleťte si do Londýna, Edinburghu a Dublinu z Prahy. Multi-city letenky na Eurotrip 3v1 z Prahy během jara koupíte od 1 534 Kč. Vydejte se s přáteli na trip po 3 evropských velkoměstech.

Příkladový termín: 20. – 31.3. 2020 cestovní období: březen, dubenEurotrip 3v1 z Prahy během jara

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky na Eurotrip 3v1 z Prahy během jara

Kominacím se meze nekladou. Místo Dublinu si můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu, Belfastu, Ženevy či Basileje – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

2. Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3.30 eur. Do centra jezdí autobus č. 16. Průvodce

Gigglekid / Pixabay

Zavazadla

Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za Priority pass u Ryanairu. Od 1.11. se mění podmínky a v ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.