Vydejte se na konci prázdnin na trip po Evropě! Během 14 dní navštívíte Řím, nádhernou Apulii, poznáte krásy ostrova Mallorca a zastavíte se v Barceloně či poletíte v jiném pořadí. Multi-city letenky na Eurotrip 4v1 na konci léta pořídíte z Vídně od 2 124 Kč, z Prahy pak o 800 Kč dráž.

Příkladový termín: 31.8. – 14.9. 2020  cestovní období: srpen, září

Eurotrip 4v1 na konci létaVÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na Eurotrip 4v1 na konci léta

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

 Mallorca

Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 7 dní na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Římě se ubytujete od 1 200 Kč, v Bari seženete ubytování kolem 1 100 Kč, na Mallorce se ubytování pohybuje od 1 200 Kč a v Barceloně pak od 1 100 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč na první ubytování.