Zaleťte si během září do 4 evropských metropolí na jeden zátah z Prahy. Navštívíte Marseille, Porto, Lisabon a Milán. Multi-city letenky na Eurotrip 4v1 z Prahy koupíte za 3 633 Kč!

Příkladový termín: 13.9. – 28.9. 2019 cestovní období: září

Vyhledej si levný Eurotrip 4v1 z Prahy či okolí

ominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

1. Zastávka (Marseille)

Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.

2. Zastávka (Porto)
Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

3. Zastávka (Lisabon)
Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

4. Zastávka (Milán)

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Pokud se vydáte do 50 km vzdáleného Milána, cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

eroyka / Pixabay