Zaleťte si na začátku či na konci prázdnin na parádní trip po Evropě! Procestujete 4 destinace a letenky na Eurotrip 4v1 zakoupíte od 2 110 Kč. Navštívíte Basilej, Benátky, Mallorcu a Berlín nebo v opačném pořadí. Poletíte z Prahy a vrátíte se do Brna. Vydejte se s přáteli na nezapomenutelný Eurotrip!

Příkladový termín: 26.8. – 7.9.2019 cestovní období: červen nebo srpen/září

VÍCE TERMÍNŮ

Naplánujte si svůj vlastní EUROTRIP

Pokud chcete v každé zastávce zůstat jiný počet dní či byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a  katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

By: Blok 70

Benátky 

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny.

Mallorca

Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Berlín

Dominantou Berlína je určitě Braniborská brána. Nenechte si ujít zbytek Berlínské zdi, budovu Říšského sněmu, odpočinout si můžete v parku Tiergarten a zajděte na Muzejní ostrov, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Ubytování

V průměru se ubytování ve všech městech pohybuje kolem 1 300 Kč na noc pro 2 osoby. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.