Pokud chcete  poznat ty  nejlepší města v Evropě za super cenu, můžete se na jaře vydat na tenhle trip.  Zpáteční letenky z Prahy a zpět do Prahy přes Řím, Barcelonu, Londýn, Edinburgh a Amsterdam pořídíte za 5 210 Kč.  Během 11 dní poznáte 5 evropských metropolí.

Příkladový termín: 18.3. – 28.3.2017                      Flightics.com

První zastávka – Řím

V Římě navštivte Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra.  Na Řím budete mít 1 celý den.  Ubytování v Římě stojí kolem 900 Kč/ 2 os./noc na booking.com . Také můžete využít nabídky AIRBNB seslevou 530 Kč.

Barcelona – druhá zastávka

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Londýn –  třetí zastávka 

V Londýně nezapomeňte navštívit Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square. Z letiště v Londýně se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. V Londýně strávíte jeden celý den.

V Londýně seženete ubytování za 1800 Kč na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Edinburgh – zastávka čtvrtá

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra. V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 300 Kč.

Poslední zastávka – Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit  plavbou  po kanálech.  Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby na  1 600 Kč.  Využijte nabídek  booking.com  nebo AIRBNB se slevou 630 Kč. Průvodce

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay