Skvělý trip po Evropě lze poskládat s leteckou společností Easyjet. Navštívíte okouzlující města jako je Basilej, Lisabon, Madrid a Milán  a to všechno během jednoho týdně! Zpáteční letenky Vás z Prahy budou stát 2 345 Kč.

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Basilej  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Příkladový termín: 4.11. – 12.11. 2016  REZERVACE

Z Prahy poletíte do Basileje, kde strávíte jeden celý den a následně z Basileje přiletíte do Lisabonu, kde budete mít na prohlídku města 2 dny. Následuje nádherný Madrid, kde také budete 2 dny. Poslední zastávkou je Milán, kde celý trip končí a letíte zpět do Prahy.tripspain

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a  katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril nebo můžete zakončit návštěvu exkurzí do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií a  také rušná atmosféra, kterou  si určitě zamilujete. Dominantou a Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka vyjde na 1,5 euro.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v centru Basileje vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. Ubytování v Lisabonu pořídíte už od 650 Kč pro dva na jednu noc.V Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu nabooking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.