Na začátku září můžete podniknout super trip po Evropě a behěm týdne můžete navštívit města jako jsou Benátky, Ženeva, Barcelona a Milán. Veškeré letenky z Prahy a zpět stojí 2 887 Kč.

Multi -city letenky zakoupíte na flightics.com

 

Benátky

Mezi místa v Benátkách, která musíte navštívit patří Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete do centra autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

Luisfpizarro / Pixabay

Luisfpizarro / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Benátkách seženete ubytování za 1 200 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování poblíž centra Ženevy Vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. V Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.