Výhodný Eurotrip poskládáme díky levným letenkám od Ryanairu a akci na autobusy po Evropě s Eurolines. Podíváme se do měst jako je Berlín, Brusel a Budapešť, přičemž náklady za letenky a jízdenky  nepřesáhnou tisícovku. Celkem to vyjde na 951 Kč !

Termín : 4.-10.3.2016

Praha – Berlín 4.3.  250 Kč    Elines

Berlín – Brusel 6.3.   135 Kč  (4,99 eur)  Ryanair

Brusel – Budapešť   8.3.   216 Kč  (7,99 eur) Ryanair

Budapešť – Praha   10.3.    350 Kč   Elines

U jízdenek  nezapomeňte v posledním kroku zaškrtnout Promo, aby jste dosáhli nejlevnějších jízdenek.

Co vidět v Berlíně

Dominantou Berlína je určitě Braniborská brána. Nenechte si ujít zbytek Berlínské zdi, budovu Říšského sněmu, odpočinout si můžete v parku Tiergarten a zajděte na Muzejní ostrov, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Výjimečná atmosféra  Berlína Vás jistě okouzlí.

Cesta autobusem trvá 4 a půl hodiny. Ze stanice ZOB Am Funkturm Vás zaveze linka metra U2 až do centa města.

Co vidět v Bruselu

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

V Bruselu se nachází dvě letiště, Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro. Druhé Zaventem je 10 km od centra, lístek Vás vyjde na 4 eura.

76640 / Pixabay

76640 / Pixabay

Co vidět v Bupadešti

Pro nádherný výhled na Bupadešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Také jednoznačně musíte ochutnat tradiční maďarská jídla.

Ubytování 

V Berlíně se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc. V  Bruselu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1200 Kč a v Budapešti  vychází ubytování na 900 Kč 2 os./noc. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.