Podzimní trip z Prahy můžete podniknout s leteckou společností Easyjet.  Z Prahy poletíte nejdříve do Edinburghu, následně navštívíte Amsterdam a nakonec navštívíte hlavní město Spojeného království, Londýn. Veškeré letenky z Prahy a zpět do Prahy zakoupíte za 2 997 Kč. 

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Edinburgh postupně přidávejte následující letenky jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť

Příkladový termín :  22. – 28.11. 2016    REZERVACE    2 997 Kč

Praha – Edinburgh              22.11.   1 044 Kč

Edinburgh – Amsterdam   24.11.      739 Kč

Amsterdam – Londýn        26.11.       474 Kč

Londýn – Praha                   28.11.       739 Kč

Celkem                                          2 997 Kčtripeasy

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Co navštívit v Londýně

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Ubytování

V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 300 Kč. bytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč a v Londýně pořídíte ubytování za 1 200 Kč. Využít můžete  Smart nabídky či Genius programu na booking.com. Také se podívejte na nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.