Zaleťte si hned do 3 velkoměst v Evropě za super cenu. Navštívíte Brusel, Porto a Barcelonu během necelých 14 dní. V každé městě strávíte 1 – 4 dny. Multi-city letenky z Prahy s příletem do Prahy vás vyjdou na 2 404 Kč.

Příkladový termín: 7. – 17.10.2018  cestovní období:  říjen, listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní EUROTRIP

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Barceloně se pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc, v Portu se ubytujete od 900 Kč a v centru Bruselu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.