Vydejte se na skvělý trip po Evropě s pobytem na Mallorce! Navštivte Edinburgh, Bristol, Mallorcu,Barcelonu a Milán. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 4 061 Kč. Během 13 dní si užijete atmosféru hlavního města Skotska, projdete si světoznámé památky Gaudího a také si užijete relaxu na ostrově Mallorca!

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Edinburgh  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Jedinou letenku z Palma de Mallorca do Barcelony pořídíte na stránkách Ryanairu.

Příkladový termín : 22.11. – 5.12. 2016        REZERVACEtourdeeurope

Nejdříve vyrazíte do Edinburghu, hlavní město Skotska. Tady snad ani nemusím připomínat, co vše navštívit. Rozhodně si užijete skvělou atmosféru kouzelného města. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Bristol 

Bristol leží u zálivu Mouth of the Severn  a jeho dominantou je most Clifton Suspension Bridge. Dále v Bristolu naleznete různá muzea a zoologickou zahradu. Z letiště se dostanete do centra Expressem za 7 GBP. INFO

By: @sage_solar

By: @sage_solar pod licencí CC

Mallorca

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 20 stupňů Celsia lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

V  Edinburghu a Bristolu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč.  Na Mallorce seženete apartmány kolem 1200 Kč na noc/ 2 osoby, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.