Podívejte se během léta do tří hlavních měst v Evropě. Navštívíte hlavní město Dánska – Kodaň, hlavní město Skotska – Edinburgh a poslední zastávka na tripu po Evropě bude hlavní město Irska – DublinMulti-city letenky pořídíte od  3 019 Kč.  Na cestě můžete strávít týden či necelých 14 dní.

Příkladový termín: 16. – 28.8.2018       cestovní období: srpen a září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní eurotrip

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics a vyhledejte si nejlevnějšímožnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města. Zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat.

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

By: Roman Boed pod licencí CC

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Dublin

A jako poslední zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Ubytování

Kodani stojí ubytování na jednu noc pro 2 osoby od 1 800 Kč, v Ediburghu kolem 1 400 Kč a v Dublinu seženete ubytování za 1 200 Kč. Hledejte na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.