Vydejte se díky novému leteckému spojení Pardubice – Londýn na pořádný trip po Evropě. Navštívíte Londýn, Edinburgh, Marseille,Porto a Barcelonu. Veškeré letenky Vás vyjdou na 2 963 Kč a v každém místě strávíte 1-3 dny. Na první oťukávání, tak akorát.

Příkladový termín: 14. – 30.11. 2017 REZERVACEKominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, v jiné roční období a nebo byste preferovali klidnější trip a navštívili třeba jen 3 velkoměsta v Evropě za super cenu – vyzkoušejte náš vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího.  Taková ta klasika. Na letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. Viz článek 

Unsplash / Pixabay

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Marseille

Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.

Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou.  Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

Barcelona  

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1 800 Kč, v Edinburghu se ubytování pohybuje od 1 300 Kč, v Marseille od 1 200 Kč,  v Portu od 600 Kč pro dvě osoby na nocv Barceloně Vás vyjde na 1 600 Kč.Hledejte na booking.com  nebo  na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 730 Kč.

MAPA TRIPU