Procestujte během jara 3 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Amsterdam, Lisabon a Barcelonu. Multi-city letenky přes 3 evropské destinace s odletem z Prahy pořídíte za 3 210 Kč. Vydejte se na parádní trip po Evropě!

Příkladový termín: 26.3. – 2.4. 2019  cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si trip po Evropě z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si nastavte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či zajděte na exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

Barcelona

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, „dechberoucí“- čti přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Barcelona je teď ale hitem, proto čekej  davy turistů na každém kroku.

Ubytování

V Amsterdamu Vás vyjde ubytování na 1 400 Kč, v Lisabonu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování v Barceloně pořídíte od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. V hostelu se ubytujete kolem 500 Kč v každé destinaci.