Vydejte se se společností Easyjet na podzimní eurovíkend do hlavního města Nizozemska. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíte za super cenu 1 373 Kč. Dostupné termíny jsou od pátku ( lze i čtvrtek večer) až do pondělí.

Příkladový termín: 11. – 14.11.2016  2 746 Kč/ 2 osoby REZERVACE

Pro jednu osobu tak letenka vychází na 1 373 Kč. amstrzprahy

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

Plavba po kanálech

Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1300 Kč. BOOKING Zkusit štěstí můžete také na  AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 630 Kč.

Průvodce