Vydejte se na eurovíkend do hlavního města Nizozemska během podzimu a zimy. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíte za super cenu 1 490 Kč. Termíny jsou dostupné od poloviny listopadu až do poloviny prosince. Cena je platná v případě letu alespoň pro 2 osoby. Čím více vás poletí, tím se cena bude snižovat.

Poletíte buď ve čtvrtek a vrátíte se v neděli či poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 30.11. – 3.12. 2018  cestovní období: listopad – prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud byste chtěli zažít dobrodružsví po Evropě a jedno velkoměsto by pro vás bylo málo, můžete spojit Amsterdam s Londýnem za 1 870 Kč či Amsterdam s Ženevou a Mallorcou od 2 478 Kč.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Průvodce
Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.