Vydejte se se společností Easyjet na eurovíkend do hlavního města Nizozemska. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíte za super cenu 1 293 Kč. Termíny jsou dostupné od listopadu do prosince. Lze letět ve čtvrtek večer a vrátit se v pondělí.

Příkladový termín: 2. – 6.11., 9. – 13.11., 30. 11. – 5.12. 2017 EASYJET

Cena je platná přo 2 osoby. Čím více Vás poletí, tím se cena bude snižovat. Za zmínku také stojí sváteční termín od 17.11. – 22.11. za 1 453 Kč.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

Plavba po kanálech

Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč. BOOKING Zkusit štěstí můžete také na  AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 630 Kč.