Zaleťte si na prodloužený víkend do hlavního města Nizozemska! Zpáteční letenky na eurovíkendy v Amsterdamu z Prahy pořídíte za 1 372 Kč. Poletíte v pátek či v sobotu a vrátíte se v neděli či v pondělí.

Příkladový termín: 29. – 31.8. 2020  cestovní období: srpen, září, říjenEurovíkendy v Amsterdamu z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky na prodloužené eurovíkendy z Prahy

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Pokud byste chtěli zažít dobrodružsví po Evropě a jedno velkoměsto by pro vás bylo málo, můžete spojit Amsterdam s Londýnem či Amsterdam s Milánem a Paříží.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house – amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech. Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách. Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí. Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6 – 9 eur

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Průvodce

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč.