Ráda bych vám přiblížila projekt Flightics, na kterém pracujeme víc než rok a také vás při té příležitosti poprosila o pomoc. Hledáme “beta – testery” !  Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si unikátní vyhledávač jako první, a navíc získáte testovací kreditní kartu bez limitu, budete si tak moct  zakoupit letenku kamkoliv budete chtít.  Už se nemůžeme dočkat až Flightics spatří světlo světa a na vaše případné feedbacky!

Představení projektu Flightics

Flightics je unikátní vyhledávač letenek, který mění způsob cestování po Evropě. Díky Flightics můžete procestovat více destinací (měst), tzv. multi – city za skvělou cenu.  Pokročilé funkce vyhledávače umožní zadat flexibilní termíny odletu ( celý měsíc nebo sezónu) a požadovanou dobu v dané destinaci. ( 1- 14 dní)

Většina z vás už asi zjistila o co jde, spoustu příspěvků na Obleť Svět byla založená na těchto tripech po Evropě. Za neaktivitu v posledních pár týdnech se omlouvám.

Sami jsme tyto tripy po Evropě a Asii dříve skládali /proletěli. Skládání tripů navíc zabere spoustu času a nikdy nesložíte nejlevnější možnou kombinaci letů na trhu. Proto nás tehdy napadla myšlenka Flightics, zjednodušit hledání tripů pro všechny. Flightics vám vyhledá trip na míru během 2 sekund. Neskutečná paráda!

V budoucnu bude vyhledávač skládat tripy po Asii, Americe a v poslední fázi bude umět složit i Cestu kolem světa. Už se na to teším 🙂 a co vy?

Výhody oproti klasickým vyhledávačům

Klasické vyhledávače nutí uživatele multi-city zadat pevá data odletu. U nás to může být doba od týdne až po celou sezónu (celé léto). Pokud jste flexibilní (můžete si vybrat týdenní/ 14 denní dovolenou kdykoliv ), chcete letět levně a  raději upřednostníte  dobrodružství před týdenní dovolenou u moře, funkci Flightics oceníte. Mezi další funkce našeho vyhledávače patří optimální doba ve vybrané destinaci (Paříž) od 1 dne až po 14 dní.

Vyhledávač také umí vyhledat klasické trasy z bodu A do bodu B na letiště, kde je spojení z Česka drahé. Např.  Praha –  Porto s přestupem. Další vychytávka je možnost navolení přestupů na více než 20 hodin, nejvíce však 60 hodin, zamezíte tak dlouhému čekání na letišti a můžete se podívat i do centra města.

Zachvíli bude unikátní vyhledávač letenek a tripů po Evropě v ostrém provozu. Symbolicky 17.3. na Den svatého Patrika si budete moct mezi prvními zarezervovat letenky či tripy po Evropě přes naše webové stránky Flightics.com 

17274035_10209194751928993_257855438_o

Ještě předtím než vyhledáváč spustíme, potřebujeme Vaši pomoc.

Bez zpětné vazby od cestovatelů se nikam nedostaneme. Proto bychom byli moc rádi, kdybyste si udělali chvilku a zkusili si testovací objednávku na Flightics- TEST . Samozřejmě máme vše otestované, ale rádi bychom chtěli vyzkoušet objednávkový proces nanečisto. Pokud uděláte testovací objednávku, budeme vám nesmírně vděční.

Při této příležitosti si můžete vybrat jakýkoliv Eurotrip či letenku do vysněné destinace. Vaše ” testovací” neomezená kreditní karta Vám to umožní.  Potřebné údaje k bookingu naleznete na testovací platební kartě níže – číslo karty, CVC a platnost.

Poznámka: číslo cestovního pasu, datum narození a další pro vás citlivé údaje vyplňte smyšlené. Email by měl být správný, abychom vám mohli zaslat testovací objednávku.

test-ktreditka

Doufáme, že se vám vyhledávač zalíbí a ušetří Vám spoustu času při hledání jedinečného tripu po Evropě.V případě pozitivního či negativního feedbacku nás neváhejte kontaktovat na facebooku, tady na stránkách a nebo na emailu: support@flightics.com

Děkujeme za váš čas! 🙂

P.S.: Pokud vás zajímá více o nás samotných/projektu, můžete si přečíst náš rozhovor, který před nedávnem vyšel ve Studentě.